Ubytování Karlovy Vary

Karlovy Vary, ubytování Karlovy VaryNabízíme Vám levné ubytovaní Karlovy Vary.

Karlovy Vary leží na soutoku dvou řek Ohře a Teplé v oblasti plné lesů nedaleko Slavkovského lesa a patří mezi nejatraktivnější a nejnavštěvovanější města České republiky. V nejstarší části města se nachází Zámecká kolonáda s dominantou Zámecká věž, která je nejstarším objektem Karlových Varů. Další kolonáda Karlových Varů se jmenuje Mlýnská.
A pak také Tržní kolonáda, Skalní kolonáda a Sadová kolonáda. V každé kolonádě naleznete termální léčivé prameny, v Karlových Varech je jich celkem 12, nejznámější jsou např. pramen Vřídlo, Rusalka, pramen Karla IV, Kníže Václav a jiné.

Karlovy Vary, ubytování Karlovy Vary    Karlovy Vary, ubytování Karlovy Vary

Karlovy Vary mají charakteristickou flóru a faunu. Oblast je současně také bohatá na minerály.

Místní lázeňství je založeno na využívání minerální vody, která má léčivé účinky. Voda v Karlových Varech má blahodárný vliv na léčení jaterních a střevních chorob a na žaludek.

O popularitu lázní Karlovy Vary se velmi významně zasloužil lékař dr. David Becher, který zmodernizoval karlovarskou balneologii.

Ve městě se nachází divadlo a množství kinosálů, ve kterých se každoročně pořádá významný filmový festival.

Naše ubytování Karlovy Vary je milosrdné k Vaší peněžence a přitom se nachází jen asi 4km od Karlových Varů ve směru na Ostrov.

Je to ubytování v klidném  prostředí uprostřed přírody, krásná zahrada - možnost posezení s grilováním, stolní tennis. V těsné blízkosti jsou tenisové kurty, okolí vhodné pro cykloturistiku. V zimě pro vyznavače zimních sportů. Ski centra jsou vzdálena cca 15-20km.

Penzion - H vám nabízí opravdu nízké ceny ubytování v Karlových Varech. Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji, apartmánu pro 2 – 4 osoby 

 

GALERIE UBYTOVÁNÍ KARLOVY VARY

Ubytování Karlovy Vary - Penzion H Ubytování Karlovy Vary - Penzion H Ubytování Karlovy Vary - Penzion H

ubytování Karlovy Vary

ubytování Karlovy Vary

ubytování Karlovy Vary

  ubytování Karlovy Vary 

Mapa Karlovy Vary 

Oficiální web města Karlovy Vary

Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary

 

 Ubytování Karlovy Vary

  Dále nabízíme možnost snídaní 80 Kč / osoba

    Penzion H - Ubytování Karlovy Vary                                                                                                                                        WWW stránky a optimalizace Market Express